Spowoduj, że kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich sklep jest w duzi naturalny, dzięki czemu można je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie oddziałują na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, jakie są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich chodzenie pomoże wykreować atmosferę bezpieczeństwa i pożądania, w jakiej inne kobiety będą Ciż bardziej bliskie i spokojne. Wpływanie feromonów jest całkiem oryginalne oraz słabe, ze względu na to, że są to bezwonne substancje. Wynoszą one nie tylko klucz do sukcesu na wizycie, czy imprezie, lecz również w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i wykonasz aurę bezpieczeństwa i oczekiwania.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych kobiet w tle
staniesz w skóry dominatora i prowadzący
będziesz tworzyć pożądanie
nabierzesz większej swobód siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie atmosferę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe relacje i otrzymasz akceptacja drugich typów

Stosowanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w znaczeniach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony tworzą przez około 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a tak mówiąc powstało przez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w rozumieniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do unii infochemicznej, które właśnie zachodzą w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wykazuje się jednakże, iż podstawy też nie mają małego zapachu, tylko przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe prace w domowym życiu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i idą na poznanie się spośród otoczenia, znacząco wpływają na pewność siebie, a też – co dla grupie jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów rozpoczyna się w okresie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak pomagają te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki czemu te związki chemiczne stoją się atrybutem atrakcyjności, skutecznie przyciągają do nas płeć przeciwną oraz wspierają w dotykach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedzy na własny temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane dokładnie do podwzgórza mózgu, w jakim produkują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów dokonuje się a w naszej podświadomości.

alluramin new

google.com