Śniłeś o wspaniałej sylwetce, jednak trudno o taki efekt? Przetestuj innowacyjnych suplementów!

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies strzegący podziemi, strzeże poziomu Twojego testosteronu i hamuje produkcję estrogenu. Zaawansowana formuła Cerberus oraz najodpowiedniejsze aktywne składniki oddają Ci gwarancję, że Twój testosteron, na jaki tak bardzo pracowałeś, nie zamieni się w estrogen.

WYDAJNY BLOKER AROMATAZY I ESTROGENU

Zaufaj mocy formuły Cerberus i powiększ skutki swoich treningów. Cerberus umożliwi Ci wykuć mięśnie ze stali i wspaniale je wyrzeźbić. Zwiększenie moce i wielkości jeszcze absolutnie nie istniałoby oczywiście przyjemne oraz intensywne.
Cerberus

Jeśli potrzebujesz wyzwolić w sobie bestię, musisz zwiększyć poziom testosteronu. Warto wiedzieć, że stoi enzym, aromataza, który powoduje na zmianę androgenów (w ostatnim testosteronu) w hormony żeńskie, czyli estrogeny. Enzym ów stanowi wówczas Twoim wrogiem. Cerberus jest pozytywnym blokerem aromatazy.

Cerberus oznacza same korzyści. Zobaczysz jak Twoje mięśnie pracują bardziej skutecznie. Zobaczysz jak wymienia się Twoje Ciało. Poczuj różnicę, poczuj moc.

1 Wzmacnia skutki kuracji z Somatodrolem
2 Unikalna formuła EstroBlock
3 Bloker aromatazy

4 Zwiększa ilość hormonu rozwoju we krwi
5 Przyspieszona regeneracja mięśni po treningu
6 Bloker estrogenu

Cerberus zawiera unikalną zastrzeżoną mieszankę pierwiastków EstroBlock, która hamuje produkcję estrogenu i trzyma poziom testosteronu na wielkim poziomie. To wszystko bez końców ubocznych. Dla maksymalnego efektu stosuj zgodnie z preparatem Somatodrol.

Antoni Kramek MEN’S PHYSIQUE CHAMPION

Jako młody chłopak występował w piłkę nożną. Kontuzja spowodowała, że trafił na siłownię. Pokazało się, że ta zdolności do kształtowania mojej opinii. Trenuje już 11 lat. Jest trenerem personalnym w Warszawskim Centrum Atletyki, profesjonalnym modelem fitness i zawodnikiem federacji IFBB. Lata wytężonej pracy nad własnym mięsem i doborem odpowiedniej diety nauczyły go jako odpowiednio pamiętać o siebie. Tę wiedzę wyraża swoim podopiecznym.

Cerber to wyjątkowy mityczny trzygłowy pies.
Cerberus by Somatodrol pomoże Ci odbić w sobie bestię i wyrzeźbić potężne mięśnie. Przetestuj!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )