Pozwól sobie pomóc i zawierz się mocy feromonów!

Preparat Alluramin korzysta w bliskim składzie feromony naturalnego pochodzenia. Znajdziemy tu chociażby feromony: androstenole i androstadienony, które powodują, że mężczyzna postrzegany jest jak bardziej interesujący, silny i opiekuńczy. Alluramin został wytworzony z zwykłych pierwiastków, które odpowiadają bezpieczeństwo. Androstadienon to bezwonna pochodna testosteronu, wydzielana przez ludzi wraz z potem w sezonie pobudzenia. Substancja ta odpowiada za aktywację mózgu kobiet i podnosi obok nich pragnienie. Dzięki niemu ślubnej będą przy mężczyźnie bardziej rozluźnione też będą działały go jako wysoce męskiego.

To oczywiście Androstadienon jest podstawę Alluraminu. Pozostałe feromony, które wkraczają w skład mieszanki to m. in. 3A: Andostenol – dzięki niemu kobiety lepiej oceniają panów. Umożliwia on nawiązywanie kontaktów i sygnalizuje młodość i zdrowie. Toteż określany jest ice breakerem. Androstenon – tenże feromon wzbudza respekt. Kobiety preferują silnych także zawodowych siebie mężczyzn, dlatego dodaje on, iż mężczyzna zdaje się stanowić dużo atrakcyjny. Andristeron – wywołuje zmniejszanie niepokoju u osób oraz łagodzi je. Dzięki niemu kobiety będą uważały mężczyznę, jako przyjemnego i opiekuńczego samca, który będzie w kształcie zaopiekować się ich wspólnym potomstwem.

Gdy należy o wykorzystywanie Alluramin badania pokazują, iż osoba podświadomie wybiera samca, który będzie mógł opiekować się nią natomiast jej dziećmi. Pozostałych składników producent nie chce ujawnić przez względy na konkurencję. Alluramin znaczy w 100% naturalnym preparatem, ponieważ jego branie jest bezpieczne, a co wewnątrz tym chodzi — by go kupić nie trzeba pamiętać recepty. Alluramin można nabyć na stronie internetowej wytwórcy.
Środek Alluramin ma postać przydatnego w użytkowaniu sprayu, jaki przynależy rozpylić na wszelkim ciele, tak na nadgarstkach, szyi także na łokciach. I klatce piersiowej.

Jedno rozpylenie daje rezultat choćby do dwunastu godzin. Należy stosować raz dziennie. Jedno opakowanie Alluraminu ma pojemność 14 ml. Pojedyncze opakowanie średnio wystarcza na blisko jeden miesiąc. Po półrocznym, nieprzerwanym stosowaniu, ciało niejako zapamięta zapach feromonów a indywidualne zaczyna je dostarczać. Toteż warto na start zaopatrzyć się w trudniejsza część Alluramin, warto skorzystać z rabatów oraz promocji, które wytwórca oferuje.

alluramin price

Alluramin24.com