Doskonałe efekty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
spory efekt treningów
najlepsza klasa produktów
przypływ działalności i odporności
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
kompleksowy plan treningowy + dieta

STWÓRZ WŁASNĄ FIGURĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura znaczy w rozmiaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją zdolność oraz wielkość mięśniową. To nadzwyczaj funkcjonalny i mocny środek dostępny dla każdego, kto chce stworzyć rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która da Ci wykuć mięśnie jak stal. Osiągaj najgenialniejsze efekty wysiłków i poczuj różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie był na ochronie Twojego testosteronu. Nazywa to odpowiednie korzyści. Stwierdź jak Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie masy i energie jeszcze nigdy nie istniałoby właściwie jasne i bliskie. Będziesz uznawał gwarancja, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Wykorzystywanie Cerberusa łącznie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do maksymalnego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do zrobienia Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające rezultaty wysiłków i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na zdolność i wpadnij na kolejny poziom ćwiczeń. Kimera toż wyższa masa i ogień na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin oraz minerałów, przygotowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i pozwalaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend oraz ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną dodatnio na końce treningów. Zwiększ wydajność fizyczną nawet o 30%. Szybciej relaksuj się po każdej morderczej konfrontacji i ewentualnie skłonny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze znasz, że jedne dodatki nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej zorganizowany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najściślejszym szczególe. Nie będziesz znał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać także jak ćwiczyć, żeby poprawić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia razem z założeniami:

dwa dni treningu
pewien dzień regeneracji

Rezultaty będą dostępne już za trzy miesiące!

Iridium Labs buy

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )