Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz specyfiku, który rozwiąże ten problem oraz polepszy wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Podstawą zapewne żyć niewłaściwa dieta oraz szkodliwe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w jednym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który ułatwia ich wystrój oraz formę. Dzięki dobrze dobranemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie przydają się zarówno dla kobiet, jak zarówno dla mężczyzn, stając się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż wszelki olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– zmuszając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Zasilają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii i argininę. To oczywiście owe składniki stanowią o dobrym funkcjonowaniu preparatu i pamiętają niezwykłe miejsce w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wypadaniu, oraz co wewnątrz czym chodzi, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo-Oil 2