Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij smutki, niezadowolenia i nieszczęścia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jedynym z najaktywniejszych oraz powszechnie praktykowanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło i niepowodzenia, biel wzmacnia szczęście oraz zajmuje pozytywną energię.

Świeca produkowana jest ręcznie z własnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z niesamowicie silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału potrzebna jest też odpowiednia formuła, która stanowiła używana tylko w starożytności; to klasyczne zaklęcie ochronne, jakie używa ochraniać przed negatywną aurą z zewnątrz, nieszczęściami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia ma służenie wielowymiarowe. Nie tylko strzeże przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale też unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa kolosalną wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i wyciszenia umysłu, co we nowym świecie jest niezwykle ważne. Ale sam proces odprawiania rytuału wymaga jedynie paru przygotowań: właściwego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które potrafiły rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Następnie potrzeba wyłącznie skupić się na celu, jaki zamierzamy osiągnąć dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent  Formula

Kankusta Duo

Knee Active Plus