Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja partnerka nie ubiegła w sumy zaspokojona? Kobiety chcą sporo czasu, by poczuć kompletną satysfakcję z seksu i poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja kobieta starała Ciż się powiedzieć, że aktualne nie kłopot, to jeden wiesz, że nie udało Ciż się jej w pełni zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się co przeważnie, ona umie w spokoju stracić cierpliwość.

Długi seks przygotowuje się być sygnałem do wspaniałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na szczęście jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską żoną w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą przejść do sprawie.

Formuła Climax Control może sprawić, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać seks niż przed przystąpieniem terapii. Ten specjalny czas jest szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz miał szansa kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby powstrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł wykonywać seks tak długo jak chce o tym Twoja partnerka.

ClimaxControl

derminax

Femmaks