Przyczyny słabej erekcji.      Niemożność
dostania erekcji
to dosyć powszechny
problem
. Na całej kuli
ziemskiej
. Akurat Polska nie jest w tej materii rodzynkiem, wielka szkoda. Jednakowoż nie zakładajmy, że jesteśmy niejako
automatycznie
skazani na chroniczne problemy z męskością! Warto zapoznać się bliżej z niektórymi przyczynami, dzięki owej wiedzy tak naprawdę można zmienić swój tryb życia albo przynajmniej mieć rozeznanie czego należy unikać. No dobra, to czego warto unikać?

 

1) Tłusta kuchnia to bez dwóch zdań coś czego musimy być może nie tyle starać się unikać, co po prostu ograniczać się. Wiadoma kwestiagolonka czy burgerysmakowite, ale jeśli będziemy każdego dnia spożywali takie jedzenie, to później impotencja praktycznie gwarantowana.

 

2) Stresujące życie to również styl, którego należy uniknąć. Bo co jak co, ale kiedy w dzień jesteśmy nieustannie zestresowani, to trudno nie spostrzec, iż nocą nie będzie lepiej. Co prawda nie we wszystkich
przypadkach
człowiek ma okazję uniknąć stresujednak każdy mógłby jakoś się
odstresować
, przykładowo bardzo godne znacznej uwagisiłownia bądź koszykówka. Zasadniczo to tych wszystkich rodzajów aktywności
fizycznej
jest od zatrzęsienia. Wyłącznie lenistwo nas ogranicza

 

3) A może unikamy witamin? Co jak co, lecz owoce i warzywa mają wiele witamin, które pozytywnie wpływają na erekcję. Ich brak powoduje sporo złego, zatem należałoby mieć o tym pojęcie.

 

4) Unikajmy życiowej stagnacji. Chodzi o to, że ciężko radować się udanym seksem jeśli nasza kobieta podnieca nas mniej niż dotychczas. To temat na inny artykuł, ale jeśli nasza kobieta nie będzie na nowo nas pociągała, to problemy z potencją dziwić nie mogą.

 

 


tekst dostepny na
stronie-tania viagra
cialis cena