Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Przemieszczaj się pieszo oraz podskakuj w zastępstwie jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia oraz kondycji wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania wykazują, że mężczyźni, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej trudności ze wzwodem w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy praktykują siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn zaniku wzwodu. Tętnice działają na najlepszym poziomie jedynie wtedy, kiedy się systematycznie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie realizować wszystkich skomplikowanych ćwiczeń członka, żeby pomóc mu pozostawać we wzwodzie jak najdłużej. Bardzo proste ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby wywołać widoczną różnicę szybko i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się do pracy.

Dlaczego pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to rzeczywiście możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem istnienia nietrwałego, jednakże niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, nazywanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już uwolniona w mózgu, ma jakby przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia tam na dole w trakcie ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za lesera.

Wyśpij się

Po seksie twój członek jest przeważnie zmęczony. Musi zregenerować siły. Toteż bardzo istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. W trakcie zdrowego snu zdrowy facet zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okoliczność do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twój organizm raportuje ci, iż twój członek jest kamagra w zelu zdrowy oraz gotowy znowu do użycia. Twój penis “ładuje się” podczas snu. A więc dla mocnej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest niezmiernie istotny.