Dziewięć wskazówek na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz żeby twoja i partnerki satysfakcja z seksu była o wiele większa.

Oto parę prostych rad, żeby w twoim łożu zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeżeli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdzają, że dotyk aktywizuje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która scala pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na łóżkowe igraszki.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o sześćdziesiąt dziewięć % – tak twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Solarium też daje takie wyniki.
3. Organizuj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co udowadniają naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz troskliwy. Ustalili oni, że filmy miłosne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o 10 procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i erekcje są kontrolowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym staniesz na wysokości zadania, gdy pojawi się tego typu konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego członka napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Na co dzień konsumuj szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim dowiodły, levitra
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego powoduje, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii efektywnie powiększa napływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają pozbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że kupowanie lodów waniliowych jest o wiele mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeżeli mężczyzna konsumuje za mało cynku, jego organizm produkuje mniej testosteronu. W takim razie warto włączyć do menu wiele potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij także o witaminie C, która zwiększa stan oksytocyny w ciele oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może wywołać zwężenie naczyń krwionośnych, hamując napływ krwi do członka. Pewne doświadczenie dowiodło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, że wzwody będą bardziej miękkie. Nie zapominajmy też o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie kamagra w zelu